Kontakti




HGSPOT informatika je smještena s centralom u Zagrebu a izuzetno aktivno funkcioniramo i u ostalim dijelovima Hrvatske. Naše trgovine možete pronaći u Zagrebu, Splitu i Vinkovcima, a teritorij cijele Hrvatske kvalitetno pokrivamo putem web shop-a i kurirske službe Overseas.

Vinkovci Web Zagreb SplitRijeka

Servisni centar lociran je u Zagrebu, na lokaciji trgovine. Naše odjele nabave, centralne prodaje, marketinga i računovodstva možete dobiti radnim danom od 8.30 do 16.30h,  trgovine i web shop podrška rade od ponedjeljka do petka od 8 do 20 sati. Subotom trgovina u Zagrebu radi od 8 sati do 20 sati, a Split, Rijeka i Vinkovci rade od 8 do 13 sati.

Kupcima smo maksimalno na raspolaganju putem različitih sredstava komunikacije. Za sve upite, savjete, komentare ili možete nas kontaktirati telefonom, e-mailom, putem Facebooka, Twittera, Google+. 

Za sve pritužbe, reklamacije i pohvale možete nam se obratiti na reklamacije@hgshop.hr, telefon 01/6611-555 ili fax 01/6611-531.

 

HGSPOT informatika d.o.o.
Avenija Dubrovnik 46, HR-10010 Zagreb

Nadležni trgovački sud: u Zagrebu.
Temeljni kapital: 20.000,00 kn. 

OIB
81919518448

RAČUNI
RBA: 2484008-1105878816
ZABA: 2360000-1102219081
PBZ: 2340009-1110485133

URL - www.hgshop.hr
E-MAIL - info@hgshop.hr

Osnovni podaci


Naziv tvrtke
HGSPOT informatika d.o.o.

Adresa
Avenija Dubrovnik 46, 10020 Zagreb, Hrvatska

Prodaja
tel:  01 6611 555 
e-mail: prodaja@hgshop.hr


Web shop
tel:  01 6611 566
e-mail: webshop@hgshop.hr


Nabava
tel:  01 6611 530
e-mail: nabava@hgshop.hr


Servis 
tel:  01 6611 511
e-mail: servis@hgshop.hr


Računovodstvo
tel:  01 6611 540
e-mail: racunovodstvo@hgshop.hr


Marketing
tel:  01 6611 575
e-mail: marketing@hgshop.hr
   
Poslovnice


Prodaja - Zagreb
01 6611 555
Avenija Dubrovnik 46
pon-sub 08-20h
utrine@hgshop.hr


Prodaja - Split
021 332 885
Terzićeva 5
pon-pet 08-20h; sub 08-20h
split@hgshop.hr


Prodaja - Vinkovci
032 336 062
Kralja Zvonimira 46
pon-pet 08-20h; sub 08-13h
vinkovci@hgshop.hr


Prodaja - Rijeka
01 6611 516
Užarska 18a
pon-pet 08-20h; sub 08-13h
rijeka@hgshop.hr