phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 113790

Mrežni konverter PLANET ICS-2105A, IP30, RS-232/RS-422/RS-485 na 100Base-FX SFP, do 120km zavisno od SFP modula

Cijena na web shopu

816,75
kn

816,75 kn*
12 x 71,65 kn
6 x 143,29 kn

* Cijena s uračunatim popustom za jednokratno plaćanje u poslovnici

Dostupnost :
Raspoloživo u roku 1-3 dana

Jamstvo: 34 mj.

  • Opis
    Planet ICS-2105A, IP30 Industrial RS-232 RS-422 RS-485 to 100Base-FX Media Converter (Fiber, Vary on SFP module) Distance 2km up to 120km (Vary on SFP module), 50 or 62.5 125 m multi-mode fiber cable

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.