phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 113816

Mrežni switch PLANET GSD-603F, Gigabit, 5 port + 1x Gigabit/SFP

Cijena na web shopu

349,23
kn

349,23 kn*
12 x 30,63 kn
6 x 61,27 kn

* Cijena s uračunatim popustom za jednokratno plaćanje u poslovnici

Dostupnost :
Raspoloživo u roku 1-3 dana

Jamstvo: 24 mj.

  • Opis
    Planet GSD-603F, 5-Port 10 100 1000T 1-Port 1000X SFP Gigabit Unmanaged Ethernet Switch , Metal (External Power DC 5V, 1A). Switch Dimension 162 x 102 x 28 mm. SFP modules sold seperate. With one mini-GBIC 1000BASE-SX LX SFP (Small-Form Factor Pluggable) interface support, the deployed distance of the GSD-603F can be extended from 550 meters (via multi-mode fiber) to 10 20 30 40 50 70 120 kilometers (via single-mode fiber).
  • Tehničke specifikacije
    Tip switcha (R) managed
    Broj mrežnih priključaka (R) 5
    Brzina LAN priključka (R) Gigabit ethernet (10/100/1000)

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.