phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 082577

Mrežni switch PLANET ISW-511T, 4-port + 1x 100Base-FX Multi-mode optički, industrijski

Cijena na web shopu

599,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 52,41 kn
6 x 104,83 kn

Dostupnost :
Raspoloživost se može dobiti na upit

Jamstvo: 18 mj.

  • Opis
    Planet ISW-511T, 4-Port 10 100Base-TX 1-Port 100Base-FX Multi-mode -2km Industrijski Ethernet Switch sa velikim rasponom radne temperature (-40 75 °C)

X

Prijavi se na newsletter

Saznaj sve na vrijeme i budi u toku s najnovijim akcijama, popustima i novostima!

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.