phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 077228

Optički pretvarač TP-LINK MC111CS, 100M WDM, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, do 20km, switching power adapter, chassis mountable

Cijena na web shopu

329,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 28,79 kn
6 x 57,58 kn

Dostupnost :
Raspoloživo u roku 1-3 dana

Jamstvo: 24 mj.

  • Opis
    TP-Link 100M WDM Optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, do 20km, switching power adapter, chassis mountable
  • Tehničke specifikacije

X

Prijavi se na newsletter

Saznaj sve na vrijeme i budi u toku s najnovijim akcijama, popustima i novostima!

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.