phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 077255

Optički pretvarač TP-LINK MC200CM, 1000M RJ45 u 1000M multi-mode SC, Full-duplex, do 550m, Switching power adapter, chassis mountable

Cijena na web shopu

399,00
kn

409,00 kn*
12 x 35,88 kn
6 x 71,75 kn

* Cijena s uračunatim popustom za jednokratno plaćanje u poslovnici

Dostupnost :
ZG-U / ZG-Š / VK / ST-T / ST-P / RI / OS / VŽ / PU / WEB

Jamstvo: 24 mj.

  • Opis
    P-Link MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper. Designed for use with Multi-Mode fiber Cable with SC type connector, Extends fiber distance up to 550m.
  • Tehničke specifikacije

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.