phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 113809

SFP modul PLANET MTB-TSR, 10GBASE-SR SFP, Multi Mode

Cijena na web shopu

643,50
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 56,31 kn
6 x 112,61 kn

Dostupnost :
Raspoloživo u roku 1-3 dana

Jamstvo: 60 mj.

  • Opis
    Planet MTB-TSR, 1-Port 10GBASE-SR SFP Fiber Optic Module - 300m (-40 75 degrees C). Multi-mode. Connector LC. 850nm Wavelength
  • Tehničke specifikacije

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.