phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 077227

Optički pretvarač TP-LINK MC112CS, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex, do 20km, Switching power adapter

Cijena na web shopu

349,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 30,54 kn
6 x 61,08 kn

Dostupnost :
ZG-U / ZG-Š / VK / ST-T / ST-P / RI / OS / VŽ / PU / WEB

Jamstvo: 24 mj.

  • Opis
    TP-Link 100M WDM Optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:1550nm, do 20km, Switching power adapter, chassis mountable
  • Tehničke specifikacije

X

Prijavi se na newsletter

Saznaj sve na vrijeme i budi u toku s najnovijim akcijama, popustima i novostima!

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.