phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 105819

SFP modul D-LINK DEM-310GT (SM 1310nm), 1000Base-LX, 10km

Cijena na web shopu

655,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 57,31 kn
6 x 114,63 kn

STANJE U TRGOVINAMADropdown

Poslovnica Raspoloživo Na upit
Zagreb Utrine
Zagreb Špansko
Zagreb Dubrava
Rijeka
Split Brodarica
Split Sućidar
Osijek
Vinkovci
Varaždin
Pula

Jamstvo: 24 mj.

  • Opis
    1000Base-LX SFP Transceiver (SM 1310nm) - 10km

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.