phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 080658

SFP modul MIKROTIK S-85DLC05D Multi Mode SFP module 550m, 1.25G

Cijena na web shopu

145,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 12,69 kn
6 x 25,38 kn

STANJE U TRGOVINAMADropdown

Poslovnica Raspoloživo Na upit
Zagreb Utrine
Zagreb Špansko
Zagreb Dubrava
Rijeka
Split Brodarica
Split Sućidar
Osijek
Vinkovci
Varaždin
Pula

Jamstvo: 12 mj.

  • Opis
    Mode: MM
    Data Rate:1.25G
    Distance:550M
    Wavelength:850nm
    Connector:Dual LC
    Format:SFP

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.