phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 113787

SFP modul PLANET MGB-LX, 1000Base-LX, Single Mode

Cijena na web shopu

185,00
kn

Raspoloživo

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 16,19 kn
6 x 32,38 kn

STANJE U TRGOVINAMADropdown

Poslovnica Raspoloživo Na upit
Zagreb Utrine
Zagreb Špansko
Rijeka
Split Terzićeva
Split Poljička
Osijek
Vinkovci
Varaždin
Pula

Jamstvo: 36 mj.

  • Opis
    Planet MGB-LX, Single-Mode SFP 1000Base-LX mini-GBIC module. Connector LC, Wavelength 1310nm. Max Distance up to10km. Operating Temperature 0 60 degrees C
  • Tehničke specifikacije

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.