phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 113786

SFP modul PLANET MGB-SX, 1000BASE-SX, Multi-Mode

Cijena na web shopu

149,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 13,04 kn
6 x 26,08 kn

Dostupnost :
Raspoloživost se može dobiti na upit

Jamstvo: 36 mj.

  • Opis
    Planet MGB-SX, Multi-Mode SFP 1000Base- SX mini Gigabit transceiver module. LC Connector, Wavelength 850nm. Max Distance up to 550m, Operating Temp 0 60 degrees C
  • Tehničke specifikacije

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.