phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 082604

Svjetlovodni transceiver PLANET Multi-mode, 100Mbps

Cijena na web shopu

249,00
kn

Raspoloživo

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 21,79 kn
6 x 43,58 kn

STANJE U TRGOVINAMADropdown

Poslovnica Raspoloživo Na upit
Zagreb Utrine
Zagreb Špansko
Zagreb Dubrava
Rijeka
Split Brodarica
Split Sućidar
Osijek
Vinkovci
Varaždin
Pula

Jamstvo: 18 mj.

  • Opis
    Planet MFB-TFX, Multi-mode 100Mbps SFP svjetlovodni primpredajnik MultiMode (2KM) - (-40 to 75 °C) za industrijske switch-eve

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.