phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 108757

SFP modul UBIQUITI NETWORKS UF-MM-10G, Multi-Mode Module, 10 Gigabit, 2 kom.

Cijena na web shopu

359,00
kn

375,00 kn*
12 x 32,90 kn
6 x 65,79 kn

* Cijena s uračunatim popustom za jednokratno plaćanje u poslovnici

Dostupnost :
Raspoloživo u roku 1-3 dana

Jamstvo: 12 mj.

  • Opis
    Ubiquiti Networks UF-MM-10G, U Fiber, Multi-Mode SFP Fiber Module 2-pack, (2)LC connector type. 850nm TX wavelength, 850nm RX wavelength 10Gbps SFP data rate. Max Cable Distance supported 300m

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.