phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 108758

SFP modul UBIQUITI NETWORKS UF-MM-1G, Multi-Mode Module, 1 Gigabit, 2 kom.

Cijena na web shopu

205,63
kn

211,68 kn*
12 x 18,57 kn
6 x 37,14 kn

* Cijena s uračunatim popustom za jednokratno plaćanje u poslovnici

Dostupnost :
Raspoloživost se može dobiti na upit

Jamstvo: 12 mj.

  • Opis
    Ubiquiti Networks UF-MM-1G, U Fiber, Multi-Mode SFP Fiber Module 2-pack, (2)LC connector type. 850nm TX wavelength, 850nm RX wavelength 1.25Gbps SFP data rate. Max Cable Distance supported 550m

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.