phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 108759

Optički pretvarač UBIQUITI NETWORKS UF-NANO, 1x GPON (SC APC), 1x RJ-45 (Gigabit Ethernet), PoE

Cijena na web shopu

675,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 59,06 kn
6 x 118,13 kn

Dostupnost :
Raspoloživo u roku 1-3 dana

Jamstvo: 12 mj.

  • Opis
    Ubiquiti Networks UF-Nano, U Fiber Nano G is a robust, high-performance GPON CPE that features an informational LED display and a sleek, sophisticated industrial design. Maximum GPON speed (Rx Tx) is 2.488 1.244Gbps, ethernet speed is 10 100 1000Mbps and device is possible powering over 24V pasive PoE. Interfaces GPON (SC APC), Ethernet (RJ-45).

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.