phone search
0
profile Profil

ZATVORI Close icon

Šifra proizvoda: 108760

SFP modul UBIQUITI NETWORKS UF-SM-10G, Single-Mode Module, 10 Gigabit, 2 kom.

Cijena na web shopu

805,00
kn

Cijena na web shopu za plaćanje na rate
12 x 70,44 kn
6 x 140,88 kn

Dostupnost :
Raspoloživo u roku 1-3 dana

Jamstvo: 12 mj.

  • Opis
    Ubiquiti Networks UF-SM-10G, U Fiber, Single-Mode SFP Fiber Module 2-pack, (2)LC connector type. 1310nm TX wavelength, 1310nm RX wavelength 10Gbps SFP data rate. Max Cable Distance supported up to 10km
  • Tehničke specifikacije

X

Prijavi se na newsletter

Saznaj sve na vrijeme i budi u toku s najnovijim akcijama, popustima i novostima!

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Klikni ovdje i saznaj više informacija.